Green Out® – Jedyna legalna alternatywa dla medycznej marihuany, bogatej w THC!

Czym są produkty z serii Green Out? I dlaczego są tak popularne?

Produkty Green Out® co najważniejsze – nie są produktami CBD. Polecane przez coraz większą ilość osób ze środowiska legalnych konopi w Polsce, jako alternatywa w stosowaniu, w przypadku problemów z dostępnością marihuany w aptekach! Powiecie, przecież CBD nie działa, THC jest nielegalne, więc ten cały Green Out to kolejny pic na wodę. Otóż nie tym razem.

Należy zauważyć, że dopuszczalna ilość THC w produktach konopnych w Polsce, to 0.2%. W przypadku suszu, wydaje się to skrajnie mało, natomiast w przypadku ekstraktów takich jak Green Out, przy takim stężeniu (legalne 0,2%), otrzymujemy nawet do ~200mg THC w 100 ml produktu. Czy 200mg to dużo? To tyle co w 1 gramie medycznej marihuany bogatej w THC. Jako ciekawostka, warto zwrócić uwagę na badania, które często wskazują, iż spożywane kannabinoidy, przyswajają się ok 4x bardziej niż waporyzowane, przez to że mają inny szlak metaboliczny.

Wyjątkowe połączenie naturalnych związków konopnych, profili terpenowych tożsamych z odmianami rekreacyjnej marihuany, fitozwiązków i flawonoidów sprawia że formuła dostępna w produktach z serii Green Out® pozwala na doświadczenie stanu wyjątkowego relaksu, jakiego próżno szukać w jakichkolwiek legalnych produktach, zarówno w Polsce, jak i Europie.

 

Sprawdź Green Out!

Jako jedyni, posiadamy w ofercie absolutnie innowacyjne, wpisujące się w oczekiwania rynku i trendy, całkowicie legalne produkty konopne. W zależności od preferencji, sprawdzą się one zarówno podczas weekendowego spotkania ze znajomymi, podczas wieczornego relaksu przed snem czy normalnej codziennej aktywności. Dołącz do nas i czerp z natury to co najlepsze.

Green Out to jedyne produkty konopne, o tak wyjątkowym działaniu. ze względu na obecność w swoim składzie wszystkich związków naturalnie zawartych w konopi, w tym THC. Produkty te dostępne są w postaci płynnej czekolady, kremu czekoladowego, soków czy chociażby – smacznych owocowych żelek. Jest to idealna alternatywa nie tylko dla nowoczesnych rekreacyjnych konsumentów ale również dla użytkowników, którzy nie tolerują gorzkawego posmaku oleju konopnego.

Sercem produktów niezmiennie jest nasza unikalna mieszanka olejków z wyselekcjonowanych odmian konopi, bogata w fitozwiązki, o idealnych proporcjach kannabinoidów, terpenów oraz flawonoidów – zapewniających idealne działanie poprzez synergie naturalnych związków występujących w konopi, jak i idealne efekty terapeutyczne, o jakie ciężko stosując jakiekolwiek inne produkty na Polskim czy Europejskim rynku. Doskonałym dowodem na to są setki opinii napisanych przez naszych stałych klientów.

Kliknij aby przejść do opini —->>

Green Out to w 100% naturalne, legalne produkty, jedyne o tak efektywnym i synergicznym działaniu substancji aktywnych. Pomogą zapewnić Ci stan relaksu oraz ulgę w występujących dolegliwościach.

UWAGA:
Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Zawiera kanabinoidy.