Strona główna 9 Green Out

Czym są produkty z serii Green Out? I dlaczego są tak popularne?

 

Produkty Green Out to jedyne ekstrakty konopne o tak niespotykanym działaniu ze względu na obecność THC. Dostępne są w postaci płynnej czekolady, kremu czekoladowego, musu mango czy chociażby – smacznych owocowych żelek. Jest to idealna alternatywa nie tylko dla nowoczesnych rekreacyjnych konsumentów ale również dla użytkowników, którzy nie tolerują gorzkawego posmaku oleju konopnego.

Nie sposób również nie wspomnieć o serii Green Out Pure – czyli czystym olejku, wzbogaconym profilem terpenowym najpopularniejszych odmian rekreacyjnych z holenderskich coffee shop’ów – takich jak Lemon Haze czy OG Kush. Produkty są ekstraktem o pełnym spektrum i nie są pozbawione jakichkolwiek substancji czynnych czy kannabinoidów.

Sercem produktów niezmiennie jest nasz wyjątkowy olejek konopny bogaty w fitozwiązki, o idealnych proporcjach kannabinoidów, terpenów oraz flawonoidów – zapewniający idealne działanie poprzez synergie naturalnych związków występujących w konopi, jak i idealne efekty terapeutyczne, o jakie ciężko stosując jakiekolwiek inne produkty na Polskim czy Europejskim rynku. Doskonałym dowodem na to są setki opinii wydanych przez naszych stałych klientów. Kliknij aby przejść do opini —->>

 

Green Out to w 100% naturalne, legalne produkty, jedyne o tak efektywnym i synergicznym działaniu substancji aktywnych. Pomogą zapewnić Ci stan relaksu oraz ulgę w występujących dolegliwościach.

 

UWAGA:
Produkt przeznaczony dla osób dorosłych. Zawiera kanabinoidy tj. CBD, CBDA, THC, THCA, CBG, CBN.

Produkt spełnia wszystkie oczekiwania, jedynie cena trochę hamuje chęć regularnego suplementowania, jednak pomijając kwestie cenowe produkt na 5*. Polecam każdemu kto chce się zrelaksować 🙂

SzymMiod1990

Bardzo skuteczny produkt i szybka dostawa.Duuuzy plusik

Przemo

Nowa receptura w moim rozumowaniu jest wersja light . Zrobiona z konopi która nie siada tak bardzo jak poprzednia wersja, bardziej idzie w ta strone rozweselajaca. Za ten produkt producenci od dutch therapy powinni dostac „pokojowa nagrode nobla” POLECAM!!
FarbowanyFredzel

0