logo dutch therapy

Od 10 grudnia 2020 roku, jako jedyni w Polsce i w Europie, posiadamy olej konopny tak niespotykanej jakości, produkowany specjalnie dla Was.

Nie są to puste slogany, ani słaba akcja marketingowa. Jest on ekstrahowany w Kanadzie, najnowocześniejszym i najdroższym urządzeniem do ekstrakcji nadkrytycznej CO2, jednym z zaledwie 3 dostępnych na całym świecie.

 

Czemu jest taki niezwykły?

Jest on ekstrahowany w Kanadzie najnowocześniejszym i najdroższym urządzeniem do ekstrakcji nadkrytycznej CO2, jednym z jedynie 3 dostępnych na całym świecie.  Nowa generacja olejków konopnych Dutch Therapy, to przełom w branży na skale całej Polski, jak i Europy. Oleje te charakteryzują się niemal całkowitą przejrzystością zbliżoną do wody (pomimo zachowania wszystkich terpenów, flawonoidów i innych ważnych związków zawartych w konopi), wyjątkowym, nigdy wcześniej nie spotykanym aromatem czy znacznie szerszym efektem terapeutycznym. Co jednak pozostaje w naszej ocenie najważniejsze, to smak i aromat.

Smak i Aromat

Nasz nowy wyjątkowy olej, pachnie i smakuje jak najdroższe konopie indyjskie, dostępne w holenderskich Coffeshop’ach, pozostając przy tym zupełnie pozbawionym jakiejkolwiek goryczki. Oczywiście są to oleje o pełnym spektrum kanabinoidów takich jak: CBD, CBG, CBN, THC, CBC, THCv oraz ich kwasowych form czyli CBDa, THCa, CBGa, a poziom dopuszczalnych prawem kanabinoidów konsekwentnie pozostaje jak zawsze, znacznie poniżej legalnej granicy.

 

Nowy olej

fot. niemal całkowicie przejrzysty ekstrakt

Nowy olej

Gdzie go dostanę?

 

Od dziś jest on dostępny w każdym naszym produkcie*. Produkty te charakteryzuje nadrukowane logo Dutch Therapy, na korku butelki. 

*Za wyjątkiem: Olejków CBD Drops, GO Jelly Beans oraz GO Sour Bears. Te produkty uzyskają nowy surowiec w roku 2021.

Gwarantujemy pełną satysfakcje z suplementacji naszymi nowymi produktami i jesteśmy w pełni świadomi naszych słów – jakość ekstrakcji naszego nowego oleju w porównaniu do dotychczas stosowanego surowca, jest jak nieco trywialne porównanie Fiata Tipo do Mercedesa klasy S.

Myślę że jest ono w stanie doskonale zobrazować zmiany, które zaszły w jakości naszych produktów.

 

DUTCH THERAPY®

0