Poniżej znajdziecie Państwo najczęściej zadawane pytania oraz odpowiedzi na nie.

Produkty Green Out® oraz zarejestrowany znak towarowy Green Out®, stanowią własność Dutch Therapy™ i nie mogą być wykorzystywane przez osoby trzecie. Produkty Green Out®, jako jedyne w europie, posiadają tak dobraną formulacje, aby zapewniać użytkownikowi jak najlepsze i zarazem całkowicie bezpieczne efekty – pozostając przy tym całkowicie legalnym.

Pytanie Z czego wynika tak silne działanie produktów Green Out®?
OdpowiedźGreen Out® to wyjątkowe połączenie naturalnych, całkowicie bezpiecznych związków takich jak – ekstrakty konopne, flawonoidy, fitosubstancje, terpeny czy kannabinoidy. Unikalna formuła sprawia, że w takiej kompozycji, działanie produktów Green Out® jest niesamowicie wyraźne i tożsame z działaniem zakazanych alternatyw pozostając całkowicie legalnym.
Pytanie Czy jest możliwość zamówienia produktów poza granice Polski?
OdpowiedźW chwili obecnej dostarczamy przesyłki do: Belgii, Niemiec, Austrii, Holandii, Czech, Francji, Włoch, Irlandii, Portugalii oraz Wielkiej Brytanii.
Pytanie Złożyłem/am zamówienie, kiedy mogę się spodziewać dostawy?
OdpowiedźW przypadku zamówień na terenie Polski, wszystkie zamówienia złożone do godziny 14:30 są wysyłane tego samego dnia, z dostawą dnia następnego. Zamówienia złożone po tej godzinie, wysyłane są dnia następnego. W przypadku zamówień zagranicznych, czas dostawy wynosi ok. 48-72 godziny.
Pytanie Czy produkty Green Out®, dostępne w sklepie są legalne?
OdpowiedźWszystkie dostępne produkty, nie przekraczają dozwolonej prawem granicy zawartości THC powyżej 0.3%. Produkty nie zawierają również żadnych innych substancji kontrolowanych i są całkowicie legalne.
Pytanie Czy produkty Green Out® są bezpieczne?
OdpowiedźProdukty Green Out®, wytworzone są z całkowicie naturalnych związków, nie zawierają żadnych chemicznych dodatków czy niebezpiecznych substancji. Produkty te pozostają całkowicie bezpieczne w stosowaniu.
Pytanie Czy po użyciu produktów, test na konopie może wyjść pozytywny?
OdpowiedźW zależności od stosowanego dawkowania, ze względu na zawartość śladowych ilości kannabinoidów, istnieje możliwość że test na obecnośc metabolitów marihuany, wyjdzie pozytywny.
Pytanie Czy zastosowane w produktach terpeny są syntetyczne?
OdpowiedźUżywane przez nas terpeny są naturalnie destylowane z roślin oraz „układane” zgodnie z profilem terpenowym danych odmian konopi. Powoduje to, że ich działanie pokrywa się z działaniem przedmiotowych odmian rekreacyjnych marihuany.