Czy myślałeś nad otworzeniem sklepu w branży konopnej? a może w jakiś sposób chcesz poszerzyć swoją działalność? Prowadzisz sklep, tawernę lub pub, w którym myślisz, że któryś nasz produkt doskonale by się sprawdził? A może jesteś zainteresowany zakupami hurtowymi lub produkcją white label?

Jeżeli na którekolwiek z pytań odpowiedziałeś TAK to skontaktuj się z naszym zespołem pod numerem 695 573 682 i dowiedz się, w jaki sposób możemy pomóc sobie nawzajem. Oferujemy sprzedaż hurtową produktów CBD, jak i franczyze sklepu Medycyna Konopna. Proponowane przez naszą firmę warunki są bardzo korzystne, a do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Gotowy biznes CBD

Powiemy Ci, w jaki sposób zarządzać sklepem, jak działają nasze produkty, co jest obecnie najpopularniejsze – co zdecydowanie ułatwi pomoc klientom. Dostarczymy meble, materiały informacyjne, ekspozytory, grafiki, no i oczywiście asortyment – jednym słowem gotowy biznes od A do Z.

Perspektywa branży

W europie powstaje coraz więcej sklepów z produktami zawierającymi CBD, w Dutch Therapy uważamy że to najlepszy czas na wejście w tą dochodową branżę. Prognozy na najbliższe 3 lata szacują wzrost rynku konopnego w europie o 400%.

Płyń z nami

Dutch Therapy zagwarantuje Ci sprawdzoną na rynku pozycję, wraz z odpowiednim przygotowaniem technicznym i merytorycznym, a w razie potrzeby pomoc w razie kontroli sanepidu. Jako producent, to my ponosimy odpowiedzialność za nasze produkty.Zadzwoń na 695 573 682 lub napisz na kontakt@dutchtherapy.pl i poznaj naszą propozycję. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

0