Czy myślałeś nad otworzeniem sklepu w branży konopnej? a może w jakiś sposób możesz poszerzyć swoją działalność? Prowadzisz sklep, tawernę lub pub, w którym myślisz, że któryś nasz produkt doskonale by się sprawdził? A może Twoje stoisko będzie reprezentowało firmę na wielkich imprezach masowych typu HipHopKemp lub Opener Festival? Dobrze trafiłeś.

Jeżeli na którekolwiek z pytań odpowiedziałeś TAK to skontaktuj się z naszym zespołem pod numerem 695 573 682 i dowiedz się, w jaki sposób możemy pomóc sobie nawzajem. Oferujemy sprzedaż hurtową produktów CBD, jak i franczyze sklepu Medycyna Konopna. Proponowane przez naszą firmę warunki są bardzo korzystne, a do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Pomysł na biznes CBD

Powiemy Ci, w jaki sposób zarządzać sklepem, jak działają nasze produkty, co zdecydowanie ułatwi pomoc klientom. Dostarczymy meble, materialy informacyjne, ekspozytory – jednym słowem gotowy biznes od A do Z.

Perspektywa branży

W europie powstaje coraz więcej sklepów z produktami zawierającymi CBD, w Dutch Therapy uważamy że to najlepszy czas na wejście w tą dochodową branżę.

Płyń z nami

Dutch Therapy zagwarantuje Ci sprawdzoną na rynku pozycję, wraz z odpowiednim przygotowaniem technicznym i merytorycznym.

Zadzwoń na 695 573 682 lub napisz na kontakt@dutchtherapy.pl i poznaj naszą propozycję. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

koszyk