Hurtowe zakupy Green Out®

Jeżeli rozważasz wprowadzenie do swojej oferty shoty konopne Green Out®, trafiłeś we właściwe miejsce. Skontaktuj się z naszym zespołem mailowo lub pod numerem 695 573 682 i dowiedz się, w jaki sposób możemy pomóc sobie nawzajem. Proponowane przez naszą firmę warunki są bardzo korzystne, a do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Jeśli natomiast jesteś zdecydowany, przejdz do rejestracji poniżej i złóż swoje pierwsze zamówienie.

Franczyza sklepu CBD

Interesuje Cię biznes konopny? Czy zastanawiałeś się jak otworzyć sklep? Chcesz poszerzyć swoją działalność? Jeśli prowadzisz sklep, tawernę lub pub, w którym myślisz, że któryś nasz produkt doskonale by się sprawdził, skontaktuj się z nami lub od razu przejdź do panelu hurtowego i złóż zamówienie na Green Out®, najlepiej sprzedające się produkty konopne w Polsce! Dodatkowo, oferujemy w razie potrzeby również sprzedaż hurtową produktów CBD.

Zakupy w cenach hurtowych

Wymogi: posiadanie konta Firma* w sklepie B2B Dutch Therapy

Średni narzut od ceny hurtowej w stosunku do ceny detalicznej  to : od 80% do 180%

1. Zarejestruj się w panelu hurtowym b2b.dutchtherapy.pl klikając w przycisk poniżej
2. Uzupełnij dane w formularzu takie jak NIP firmy, nazwa oraz email.
3. W ciągu 24 godzin otrzymasz dostęp do panelu hurtowego.

Zarejestruj konto firmowe

Dlaczego nasze produkty ?

 

W skrócie – Green Out® to najlepiej sprzedający się produkt konopny w Polsce. Jako Dutch Therapy jesteśmy producentem i oficjalnym dystrybutorem popularnych produktów Green Out® – suplementów diety stworzonych z myślą o osobach, które potrzebują sprawdzonego i legalnego produktu pozwalającego się zrelaksować.

Nasze produkty Green Out® są wyprodukowane tylko z naturalnych składników, które równoważą działanie produktu. Nasza formuła zawiera olej z konopi, terpeny konopne, witaminy, minerały i ekstrakty z roślin, które prócz relaksu pomagają w utrzymaniu organizmu w fomie.

Oferujemy atrakcyjne ceny hurtowe i elastyczne warunki współpracy, które odpowiadają potrzebom Twojego sklepu. Dostarczamy produkty Green Out® na terenie całej UE, a nasza firma jest znana z wysokiej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta. Zapewniamy szybką realizację zamówień oraz fachową obsługę w zakresie produktów Green Out i innych produktów konopnych.

Nasze oleje ekstrahowane są jednymi z najdroższych na świecie urządzeń do ekstrakcji CO2. Każda partia oleju jest badana pod kątem zanieczyszczeń jak i zawartości.

Powiększ swoją ofertę o produkty Green Out®

Jeżeli szukasz dostawcy produktów Green Out® lub masz pomysł na własny produkt, tj suplementy z olejem full spectrum , napoje konopne lub wszelkie innowacyjne produkty, to napisz do nas. Jesteśmy producentem, dzięki czemu masz gwarancję korzystnych cen i marży.